سرویس های آنلاین حمل و نقل در ایران - اسنپ ، تپسی ، الوپیک

اسنپ - تپسی - الوپیک

الوپیک :

هر کسب و کاری که به صورت آنلاین فعالیت می کند می تواند از خدمات وب سرویس الوپیک استفاده کند. با این خدمات، مشتریان بعد از ثبت سفارش در سایت و یا نرم افزار شما، می توانند ارسال از طریق الوپیک را انتخاب کنند تا نزدیک ترین سفیر الوپیک به مبدأ ارسال مرسوله اعزام شود و سرویس دهی شما در کمترین زمان از طریق الوپیک انجام گیرد. خدمات وب سرویس الوپیک ارسالی ایمن و سریع برای شما به همراه دارد.

با دانلود و نصب الوپیک سفیران بر روی گوشی اندروید خود می توانید، تنها با فشردن چند دکمه در کم ترین زمان  یک وانت بار یا پیک موتوری را درخواست کرده و مرسوله خود را به هر نقطه از شهر ارسال نمائید. الو پیک تنها یک پیک نیست با استفاده از سرویس تاکسی موجود در الوپیک می توانید یک تاکسی موتوری را سفارش دهید و با فرار از ترافیک در کوتاه ترین زمان ممکن به هر جایی از شهر که خواستید بروید.
رصد آنلاین یکی دیگر از امکانات سرویس سفیران الوپیک است که با استفاده از آن هر مشتری می تواند کالای ارسالی خود که نزد سفیر الو پیک است را ردگیری کند.

AloPeykk  تنها سفیران لایق را استخدام می کند و نه هر کسی را. تنها کسانی می توانند به استخدام و همکاری با الوپیک درآیند که شرایط لازمه را داشته باشند. تیم الو پیک با این افراد مصاحبه کرده و پس از آنکه از این افراد مطمئن شد آنها را استخدام می کند. پس کاربران الوپیک نباید دیگر نگران مرسولات خود باشند. الو پیک ایران برای ارسال مرسولات مشتریان محدودیتی ندارد و هر نوع کالایی در هر سایزی که باشد را جهت ارسال می پذیرد.

از مهمترین کارایی های الو پیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- صرفه جویی در هزینه

ارسال مرسولات شما با منطقی ترین هزینه ممکن

 

- تحویل مرسوله در سریع ترین زمان ممکن

مرسولات شما در سریع ترین زمان ممکن به مقصد می رسد

 

- پیگیری مسیر به طور زنده و بیمه مرسوله

مسیر حرکت سفیرتان را از مبدا تا مقصد به صورت آنلاین پیگیری کنید

 

- ۲۴ ساعته و معتبر

خدمات معتبر و مورد اطمینان در تمامی ساعات

 

- ارسال هر نوع مرسوله

ارسال هرگونه مرسوله بدون هیچگونه محدودیتی

دانلود برنامه الوپیک

 

اسنپ

برای آنان که امنیت سفر برایشان اهمیت دارد سامانه هوشمند اسنپ گزینه ی خوبی است. اسنپ هم مانند تپسی راه حلی ساده برای درخواست خودرو به صورت آنلاین است.
به تقلید از اوبر در ایران اپلیکیشن Snapp  نیز همان خدمات را برای سفرهای درون شهر به مشتریان خود ارائه می کند.

مالکیت این نرم‌افزار متعلق به گروه اینترنت ایران است که برای پلتفرم های اندروید، آی او اس و ویندوز فون طراحی و منتشر شده است.
در این بخش از وبسایت Phonafzar جدیدترین ورژن اندروید برنامه اسنپ را ارائه کرده ایم که می توانید به صورت رایگان آن را دانلود کنید.  با اپلیکیشن اسنپ تمامی رانندگان اطرافتان را در زمان واقعی می توانید پیدا کنید.

 

برای درخواست خودرو از طریق اسنپ کافی است مسافران، مسیر سفر، گزینه‌های سفر و انتخاب نوع سرویس را مشخص کرده و پس از مشاهده هزینه سفر خودرو سفارش داده و راننده نیز در صورت تمایل آن را تأیید می‌کند. همچنین مسافران نیز می‌توانند موقعیت رانندهٔ خود را مشاهده کنند.

دانلود برنامه اسنپ

 

تپسی

تپسی همچون سرویس اسنپ سامانه ای هوشمند است که پلی است بین شما و رانندگان. این سامانه هوشمند در سال 1395 فعالیت خود را برای اولین بار در شهر تهران آغاز نمود و موجب شد تا شهروندان تهرانی سفر درون شهری ارزان، ایمن و راحت تر از همیشه را تجربه کنند. با توجه به استقبال هموطنان تهرانی از تپسی مدیران این سامانه تصمیم به توسعه خدمات خود به دیگر شهرهای کشور را گرفتند.

تاکسی اینترنتی تپسی یک سامانه مجازی هوشمند است که از طریق آن در هر کجای شهر که باشید می توانید تاکسی سفارش دهید.

این اپلیکیشن را هم باید شخصی که قصد سفارش تاکسی را دارد داشته باشد و هم راننده تاکسی مورد نظر. پس آخرین نسخه TAP30 را از وبسایت معتبر فون افزار دانلود کنید. با چند کلیک شخص مورد نظر می تواند در هر کجای شهر باشد تپسی (تاکسی) سفارش دهد. رانندگان تاکسی نیز خیلی راحت می توانند در کوتاه ترین زمان و بدون هدر دادن انرژی نزدیکترین مسافر را پیدا کنند. با نصب برنامه تپسی بر روی گوشیشان تنها با یک کلیک می توانند نزدیکترین مسافری که قصد سفارش تاکسی دارد را پیدا کنند.

تپسی اکنون در بیشتر شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران، کرج، اصفهان و مشهد، شیراز، لاهیجان، رشت، ارومیه، انزلی، ساری و … فعال است. با دانلود جدیدترین ورژن اپلیکیشن تپسی از فون افزار و نصب آن دیگر نیازی به آدرس و یا شماره تلفن برای تماس جهت سفارش خودرو ندارید.

دانلود برنامه تپسی