دانلود آخرین نسخه اندروید پیام رسان تلگرام Telegram 5.1.0

تلگرام - Telegram

شرح برنامه :

نرم افزار تلگرام یک اپلیکیشن شبکه اجتماعی و پیام رسان می باشد که بیشتر بر روی دو عامل سرعت و امنیت متمرکز شده است. سرعت، امنیت، سهولت استفاده و همگام سازی با تمام دستگاه ها موجب شده است که این پیام رسان محبوب بیش از 200 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان داشته باشد.

Telegram سریعترین برنامه پیام رسانی در بازار اندروید است که مردم را از طریق یک شبکه منحصر به فرد و متشکل از مراکز داده در سراسر جهان به همدیگر متصل می کند. مسنجر تلگرام به خوبی با تمام دیوایس های شما همگام سازی می شود و شما می توانید پیام دادن را در گوشی خود شروع کنید و در تبلت و یا لپ تاپ خود به پیام دادنتان خاتمه دهید و به این ترتیب هرگز اطلاعات شما از دست نخواهد رفت.

دانلود جدیدترین نسخه برنامه تضمینی « رفع ریپورت تلگرام » برای اندروید

رفع ریپورت تلگرام

شرح برنامه :

یکی از دغدغه های این روزها برای خیلی از کاربران ایرانی گوشی ها و تبلت های اندروید و ios خارج شدن آسان از ریپورت در نرم افزار شبکه اجتماعی تلگرام است. در این بخش از بازار بازی و نرم افزار فون افزار برنامه رفع ریپورت تلگرام  را برای دانلود در اختیار شما قرار داده ایم.

گول کانال و ربات های رفع ریپورت تلگرام را نخورید. وبسایت phonefzar یک نرم افزار رفع ریپورت تضمینی را به شما قول می دهد.

نقد و بررسی بازی God of War - خدای جنگ

نقد و بررسی بازی God of War - خدای جنگ

برای دستیابی به نسخه بعدی هر بازی مشهور و محبوب همیشه باید چند سالی انتظار کشید؛ God of War اثری مشهور که از زمان انشار آخرین نسخه اش که بیش از 5 سال طول کشید، سوالات زیادی در ذهن طرفدارانش ایجاد کرد. این بازی دیگر همانند سابق نبود، دیگر اثری از آن خشم و خشونت‌های بی‌مغز و منفجر کننده نبود، دیگر Blades of Chaos  ی وجود نداشت، دوربین بازی تماما عوض شده بود،. آیا می‌شد همچون سابق روی این بازی حساب کرد؟ اثری که به کلی با آنچه قبلا بود به کلی فرق کرد و تنها ستون باقی مانده از گذشته‌اش کریتوس بود؛ اما این کریتوس هم مثل قبل نبود دو سال این سوال ها ذهن ما را مشغول خود کرده بودند حال زمان آن رسیده که به این سوالات پاسخ دهیم.

دانلود برنامه اینستا فالور ایرانی – نرم افزار افزایش فالوور و لایک اینستاگرام

 

با محدودیت شبکه های اجتماعی در ایران خیل عظیمی از کاربران ایرانی به سراغ شبکه اجتماعی اینستاگرام رفته اند. اکنون بسیاری از این کاربران به دنبال نحوه افزایش ممبر، لایک و کامنت (برای عکس ها و پست ها) هستند. راه های زیادی برای افزایش عضو (ممبر) در اینستاگرام وجود دارد که در زیر به شما کمک می کنیم تا با یکی از این روش ها تعداد فالورهای خود را بطور چشم گیری بالا ببرید.

زیر مجموعه ها