دانلود جدیدترین نسخه « بازار »- برنامه مارکت اندروید bazaar 7.27.1

کافه بازار

شرح برنامه :

کافه بازار نام نرم افزار نام آشنای مارکت اندروید در بین کاربران ایرانی اندروید است این اپ استور ایرانی در طول سالیان توانسته است محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران ایرانی و فارسی زبانان پیدا کند.

مارکت کافه بازار بانک وسیعی از نرم افزارها و بازی های داخلی و خارجی را در خود جای داده است که آپدیت های منظم و دائم آنها مدام در حال انتشار است. تمامی این موارد به همراه رابط کاربری ساده نرم افزار موجب شده است تا محبوبیت آن بیشتر و بیشتر شود.

شما با دانلود و نصب اپلیکیشن بازار به راحتی می توانید در میان هزاران نرم افزار و بازی موجود در کافه بازار به جستجو بپردازید و یا اینکه با دیدن نرم افزارها و بازی ها در دسته بندی مربوطه، اطلاعات و توضیحات هر برنامه را دیده و پس از کسب اطلاع از ویژگی های نرم افزار و نیاز های خود اقدام به دانلود و نصب آن بنمایید.

دانلود جدیدترین نسخه بازی حکم برای گوشی های اندروید Hokm 2.1

بازی حکم اندروید

با امکان بازی آنلاین حکم

درباره بازی :

بازی حکم یک نوع بازی بسیار محبوب با ورق های بازی 52 تایی یا همان پاسور است که طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان خصوصا در نزد ایرانیان دارد. که به دلیل محبوبیت بسیار بالای این بازی ما در این بخش از فون افزار قصد ارائه یکی از بهترین نسخه های فارسی بازی حکم را برای موبایل های اندرویدی داریم.

دانلود رایگان آخرین ورژن بازی اندروید 1.4.10 Cat Simulator - Kitty Run

Cat Simulator - Kitty Run

بازی کودکانه اندروید Cat Simulator - Kitty Run یک بازی هیجان انگیز بی پایان است که در میان همگان شناخته شده است! طراحی شده برای دخترها، پسرها، بچه ها و خانواده هایی که می خواهند با بچه گربه هایی که در شهر بازی هستند خود را سرگرم کنند!